E-nõustamine

E-nõustamine

Sellel lehel on Sul võimalus suhelda www.rasedus.ee raseduskriisi nõustajatega. Saad kirjutada kirja või esitada küsimusi raseduse, sünnituse, abordi, lähedaste suhete ja paljude teiste sind huvitavate teemade või probleemide kohta. Sa ei ole oma mures üksi!

Sinu küsimustele ja kirjale vastavad ämmaemand ja raseduskriisi nõustaja Maret Voites, psühholoog ja raseduskriisi nõustaja Margit Emberg ning Heli Rand, psühholoogiline nõustaja ja raseduskriisi nõustaja Marje Pukk ning psühholoog ja raseduskriisi nõustaja Olesja Zinenko (vene keeles). Vajadusel kaasame ka teiste erialade spetsialiste.

Küsimuse toimetame raseduskriisi nõustajale või ämmaemandale edasi anonüümselt, kuid soovi korral saad oma kirja nimeliselt raseduskriisi nõustajale adresseerida. Püüame Sulle vastata nädala jooksul.

Lisaks on Sul võimalus kirja teel registreerida individuaalsele raseduskriisi nõustamisele üle Eesti. Nõustamine on tasuta tervishoiu töötaja suunamiskirja alusel kuni 12 kuud peale sünnitust. Saatekirja olemasolul tasub nõustamise eest Eesti Haigekassa. Saatekirja saab naistearstilt, ämmaemandalt, perearstilt jt. tervishoiuspetsialistilt. Saatekirjata nõustamisi rahastab Sotsiaalministeerium riigile strateegilise partnerluse projekti “Laste ja perede heaolu tagavate teenuste koostööpakkumine” raames.

NB! Palun sisesta  õige meiliaadress, et meie vastus jõuaks Sinuni!

Kirja saatmine